Rodinný dům Boženka od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 4 200 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 17 925 Kč info
Zastavěná plocha
71.30m2
Podlahová plocha
83.60m2
Dispozice
4+1
Doba výstavby
71,3
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Neuvedeno
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Boženka je přízemní rodinný dům menší velikosti s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 40° vhodný do vesnické zástavby a do chráněných krajinných oblastí, který svým jednoduchým tvarem bude nadčasově působit i za desítky let. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěná garáž (nebo přístřešek pro auto) zastřešená pultovou střechou o sklonu 17°.

Ze vstupního závětří se vchází do zádveří , na které navazuje hala se schodištěm do podkroví. Z haly je přístupná obytná kuchyň, ložnice, WC + sprcha a spíž. Z obytné kuchyně je přístupná terasa. V podkroví jsou dva dětské pokoje, koupelna  a samostatné WC.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru severovýchod – jihozápad. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl kolmo na osu přístupové komunikace.

Dřevem obložený štít s charakteristickým prvkem předurčuje Boženku jako krásnou „chaloupku“ zejména do podhorských oblastí. Na... velmi malé zastavěné ploše poskytne úsporné bydlení  s bonusem výhodné kupní ceny a nízkých provozních nákladů. Má pohodlné sociální zázemí, pro čtyřčlennou rodinu ale poměrně málo úložného prostoru.

Klady

tradiční vzhled
malá zastavěná plocha
úsporné bydlení
2 koupelny + samostatné WC

Zápory

malý společný obývací prostor
málo úložného prostoru
chybí tech. místnost

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.