Rodinný dům Beáta od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 5 200 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 22 193 Kč info
Zastavěná plocha
107.31m2
Podlahová plocha
112.25m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Čtvercový
Garáž/ garážové stání
Garážové stání
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Beáta je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 43˚. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěný přístřešek pro auto s místností pro uložení jízdních kol a zahradního nářadí, který je zastřešen pultovou střechou o sklonu 17˚.

V přízemí je vstupní zádveří, hala se schodištěm do podkroví, obývací pokoj + kuchyň, spíž, pracovna, místnost na domácí práce se sprchou a WC. Z obývacího pokoje je vstup na terasu. V podkroví je ložnice, dva pokoje a lázeň s WC.

Dům je možné umístit na rovinatém, nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru severozápad – jihovýchod. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl kolmo na osu přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez krytého stání.

Jednoduchý dům pro čtyřčlennou rodinu, tradiční tvar se sedlovou střechou je vhodný na venkov nebo do starší zástavby na malém městě. Ú... čelná dispozice nabízí také pracovnu a pohodlné zázemí včetně velké rodinné koupelny.  Projekt pamatuje i na kryté parkování přímo u vstupu do domu.

Klady

jednoduchá architektura
účelná dispozice
pracovna
tech. místnost, spíž
velká koupelna
kryté parkování u vstupu do domu

Zápory

chybí šatna

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.