Rodinný dům Anička od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 6 900 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 29 448 Kč info
Zastavěná plocha
149.40m2
Podlahová plocha
136.30m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Anička je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 38°. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěná garáž zastřešená plochou střechou, která je komunikačně propojena s domem přes technickou místnost (domácí práce).

V přízemí je prostorné vstupní zádveří, hala se schodištěm do podkroví, obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, ložnice, lázeň, místnost na domácí práce, WC a spíž. Prostor jídelny je otevřený až do podkroví a je nasvětlen dvojící střešních oken VELUX. Z obývacího pokoje a je přístupná částečně zakrytá terasa. V podkroví jsou dva pokoje, sprcha s WC a infrasauna (variantně šatna).

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru severovýchod – jihozápad. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Dům tradičního tvaru s moderními prosklenými plochami se hodí na venkov i do města. Poskytne pohodlné bydlení až pětičlenné rodině, s kom... fortním sociálním zázemím včetně sauny. Zajímavě je řešen zejména společný obývací prostor, který má oddělitelnou kuchyň a jídelnu otevřenou do krovu. Pokoje v horním podlaží jsou větší než v běžném podkroví.

Klady

tradiční architektura s moderním designem
velký společný obývací prostor
oddělitelná kuchyň
krytá rohová terasa
velké pokoje v podkroví
garáž propojená s domem
2 koupelny + samost. WC
sauna

Zápory

chybí šatna

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.