Rodinný dům Amálka od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 6 200 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 26 461 Kč info
Zastavěná plocha
116.41m2
Podlahová plocha
120.88m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Amálka je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 45°. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěná garáž zastřešená plochou střechou.

Ze vstupního zádveří se vchází do haly se schodištěm do podkroví, ze které je přístupná obytná kuchyň, pracovna, místnost na domácí práce (pračka a sušička, zdroj tepla, vzduchotechnická jednotka), WC se sprchou a spíž. Z obytné kuchyně je vstup na terasu. V podkroví jsou dva pokoje, ložnice, šatna, WC a lázeň.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru východ – západ. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Jednoduchý nadčasový dům do města i na venkov, pro praktické bydlení čtyřčlenné rodiny. Účelná dispozice využívá každý metr čtvere... ný plochy, s vyváženou velikostí všech místností. Má prostorné zádveří, kladem je také pohodlné sociální zázemí včetně dvou koupelen a šatny. Pamatováno je i na garáž.

Klady

jednoduchá nadčasová architektura
praktická dispozice
velké zádveří
pracovna
2 koupelny + WC
tech. místnost
šatna
garáž

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.