Rodinný dům Ája od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 5 950 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 25 394 Kč info
Zastavěná plocha
141.73m2
Podlahová plocha
127.65m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Ája je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím střední velikostní kategorie. Dům obdélníkového půdorysu  je zastřešen sedlovou střechou o sklonu 42˚,  přistavěná garáž s místností pro zahradní nářadí a vstupním závětřím tvaru písmene „L“ je zastřešena plochou střechou, která je zčásti využita jako terasa. Dům není  podsklepen.

Vstup do domu je přes závětří do prostorného zádveří, ze kterého je přístupná šatna, WC, místnost na domácí práce s automatickou pračkou a sprchou s navazující komorou pod schodištěm do podkroví. Ze zádveří je přístupný obývací pokoj s navazující kuchyní. Z obývacího pokoje je přístupný pokoj (pracovna), schodiště do podkroví a terasa. V podkroví je ložnice, dva pokoje a lázeň s WC.

Dům je možné umístit na rovinatém, nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hřebene domu ve směru východ – západ. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Dům tradičního tvaru je obohacen moderním kompaktním designem, hodí se do tradiční i moderní zástavby. Nabízí komfortní bydlení čtyřčl... enné rodině. K jeho přednostem patří velký společný obývací prostor s oddělitelnou kuchyní a také prostorné podkroví s velkými dětskými pokoji a střešní terasou. Nadstandardní je i velká garáž.

Klady

tradiční tvar s moderním designem
velký společný obývací prostor
oddělitelná kuchyň
prostorné pokoje v podkroví
střešní terasa
velká rodinná koupelna
šatna, tech. místnost
velká garáž se skladem

Zápory

průchozí obývací pokoj
dům vyžaduje větší pozemek

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.