Rodinný dům Adriana 2.02 od Wienerberger s.r.o.

Profil domu

Cena od
od 6 040 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 25 778 Kč info
Zastavěná plocha
97.35m2
Podlahová plocha
148.00m2
Dispozice
4+1, 4+kk
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Pultová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Atypický
Garáž/ garážové stání
Neuvedeno
Dodavatel Wienerberger s.r.o.

Popis a recenze redakce

Typový projekt moderního dvoupodlažního rodinného domu se dvěma sesazenými pultovými střechami o velikosti bytové jednotky 4+1 kompaktní dispozice a s obytnou částí v přízemí se dvěma pokoji se společnou koupelnou v podkroví.

V přízemí je prostorově propojený obývací pokoj s kuchyní a samostatnou ložnicí. V centrální části domu propojuje chodba se schodištěm vstup do podkroví, v němž se nachází další obytná část domu – patrová hala. Dnes velmi žádaná prostorná šatna zcela přirozeně navazuje na zádveří. V dispozici přízemí není zapomenuto na samostatnou technickou místnost a WC. Obývací pokoj je od terasy opticky oddělen širokou prosklenou stěnou, umožňující vstup na terasu, částečně stíněnou přesahem střechy.

Originální moderní dům s tradiční inspirací se nejlépe hodí na venkov nebo do menšího města. Má promyšlenou dispozici, takže i při neve... lké zastavěné ploše nabídne praktické a pohodlné bydlení čtyřčlenné rodině.  Dětské pokoje jsou odděleny od ložnice rodičů, takže se navzájem neruší.  Benefitem jsou dvě terasy,  ale i dostatek úložného prostoru a prostorná hala v podkroví využitelná i jako herna, pracovna apod.

Klady

zajímavá architektura
promyšlená dispozice
oddělené pokoje rodičů a dětí
dostatek úložného prostoru
tech. místnost
dvě terasy
obytná hala v podkroví

Zápory

v přízemí není koupelna
není řešena garáž

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.